Post na Blogu

Między nami

zdjęcie makaroników

Ciekawa propozycja dla klientów i sympatyków Banku Spółdzielczego w Jordanowie, Tarnowskich Górach oraz Trzebieszowie.

 

„Między nami” to indywidualne ubezpieczenie na życie, z zakresem grupowym przydatne zwłaszcza w trudnym czasie pandemii.

Już za 36 zł miesięcznej składki zabezpieczysz Siebie i Twoich bliskich. Jeśli w wyniku nieszczęśliwego wypadku komunikacyjnego będziesz musiał pozostać w szpitalu to ubezpieczyciel wypłaci 105 zł za każdy dzień Twojego pobytu. Dodatkowo doznając trwałego uszczerbku na zdrowiu otrzymasz świadczenie pieniężne w wysokości 200 zł za 1% uszczerbku. Na wypadek Twojej śmierci w wyniku następstwa wypadku komunikacyjnego ubezpieczyciel wypłaci Twoim bliskim 62 000 zł.

Podany zakres jest wybiórczy, prócz tego znajdziesz świadczenia z tytułu poważnego zachorowania czy pobytu w szpitalu z powodu choroby, jak również urodzenia się dziecka czy śmierci wymienionych w ofercie osób Ci bliskich.

Jeśli jesteś bardziej wymagający i oczekujesz wyższego zabezpieczenia, to zwiększając wysokość składki miesięcznej możesz zabezpieczyć się do 300 000 zł.  Przyjrzyj się szczegółom i podejmij decyzję. Zdecydowany wybierz wariant i zamów on-line:

www.polikredyt.pl

 

Udostępnij ten post:
author picture
Doświadczony menadżer w obszarze rozwijania rynku i budowania sieci dystrybucji w branży ubezpieczeń oraz bankowości spółdzielczej. Doświadczony szkoleniowiec w zakresie edukacji ubezpieczeniowej, technik sprzedaży produktów finansowych, komunikacji w biznesie, rekomendacji U KNF oraz metod warsztatowych.

Powiązane posty: